A pénzforrásokról is egyeztettek - Külhoni Magyarok
általános Hírek Vajdaság

A pénzforrásokról is egyeztettek

Újabb közös munkaértekezleten egyeztetett Juhász Bálint, a tartományi képviselőház és Maja Gojković, a tartományi kormány elnöke Újvidéken.

A találkozón egyebek mellett szó esett a 2026-os évre vonatkozó tartományi büdzsé tervezetéről, illetve további egészségügyi, oktatási és kulturális fejlesztésekről is tárgyaltak a felek.

Juhász Bálint brüsszeli látogatásának részleteiről is tájékoztatta Maja Gojkovićot. Itt kiemelt hangsúlyt fordítottak az uniós Előcsatlakozási Támogatási Eszközök fontosságára és a tartományi fejlesztési projektek finanszírozási lehetőségeire.

Forrás: Pannon RTV

 

Kapcsolodó cikkek