Az ukránok nem válogatnak az eszközeikben, egy nagyon veszélyes országgal, egy terrorállammal állunk szemben, de mi nem engedünk a terrornak – jelentette ki a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán Esztergomban, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
Jó, hogy nem vagyunk egyedül, jó, ha az embernek normális szomszédja van – jelentette ki a magyar miniszterelnök vasárnap a Mária Valéria híd átadásának 130. évfordulója alkalmából tartott ünnepségen Esztergomban.