DK: miért szavazhatnak a határon túli magyarok?
Gy. Németh Erzsébet (DK) a határon túli magyarok szavazati jogáról kérdezte a miniszterelnököt, annak a véleményének adva hangot, hogy a kormányzat olyan rendszert épített ki hatalmon maradása érdekében, amelyben olyanok is voksolhatnak, akik egy percig sem éltek Magyarországon.
(tovább…)