A kormány történelmet írt azzal, hogy 2025 őszén kiírta a Magyarország Ifjúsági Fővárosa című pályázatot – közölte a fiatalokért felelős helyettes államtitkár csütörtökön Cegléden, ahol az új Ifjúsági Ház látványterveit és funkcióit mutatták be sajtótájékoztatón.