Vajdaság és India együttműködésének lehetőségei
Ma a Tartományi Képviselőházba látogatott Abhishek Shukla, India szerbiai nagykövete és az indiai Uttarakhand állam választási szakértői delegációja. Juhász Bálint, a Tartományi Képviselőház elnöke hivatalában fogadta a nagykövetet, akivel Vajdaság és India együttműködésének lehetőségeiről egyeztetett.
(tovább…)