Kezdetét vette a Kárpát-medencei magyar vállalkozók I. online találkozója
Péntek délelőtt kezdetét vette a Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkársága szervezésében, a Design Terminal szakmai együttműködésével megvalósuló Kárpát-medencei magyar vállalkozók I. online találkozója, amelyen 200 külhoni magyar vállalkozó vesz részt a szomszédos országok magyarlakta területeiről: Erdélyből, Felvidékről, Vajdaságból és Kárpátaljáról.
(tovább…)