A magyar kormány számára fontos, hogy jól menjenek a dolgok Romániában, ezen belül Erdélyben, ahol nagy számban élnek magyarok, ezért támogatja az itteni beruházásokat – jelentette ki Magyar Levente, a külgazdasági és külügyminisztérium parlamenti államtitkára pénteken az erdélyi Kerelőszentpálon.