Brassó: nem enyhül a válság az RMDSZ-ben, lemondott a megyei elnök
Lemondott az RMDSZ Brassó megyei szervezetének elnöki tisztségéről Kirsch Gábor Ferenc, döntését a szervezet tisztújításához kapcsolódó, az elnöki posztra jelentkezett Toró Tamás körül kialakult botránnyal indokolta. Mint ismert, Torót a Brassói Magyar Napokon rendőrök agresszív fellépésére hivatkozva megbilincselve előállították, majd megbírságolták.
(tovább…)