Hankó Balázs: a magyar-szerb kulturális évad lejelentősebb állomása a gödöllői piknik A kulturális és innovációs miniszter a 2025-2026-os magyar-szerb kulturális évad legjelentősebb állomásának nevezte a gödöllői Grassalkovich-kastélyban vasárnap megrendezett Magyar-Szerb Pikniket. (tovább…)