Szlovák-magyar fejlesztések kezdődtek a Novohrad-Nógrád Geopark területén
Szlovák-magyar együttműködésben kezdődött komplex turisztikai fejlesztés a Novohrad-Nógrád Geopark területén, kerti kisvasút épül a salgótarjáni Földalatti Bányamúzeumban, földrengésszimulátorral bővülnek az Ipolytarnóci Ősmaradványok, felújítják a Palóc Zöld turistautat is – a részletekről a Nógrádi Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatója tájékoztatta hétfőn az MTI-t.
(tovább…)