A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) a most induló parlamenti ciklusban kilenc országgyűlési bizottságba jelöl képviselőket. A korábban nemzetpolitikainak nevezett magyarságpolitikai bizottság elnöke Nacsa Lőrinc frakcióvezető-helyettes lesz – közölte a KDNP frakcióvezetője csütörtökön a Facebook-oldalán.
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) Latorcai Csabát jelölte az Országgyűlés alelnökének, míg az új néven, magyarságpolitikai bizottságként működő nemzeti összetartozás bizottságot Nacsa Lőrinc vezeti majd – mondta Rétvári Bence frakcióvezető kedden az MTI-nek.