Magyar Levente: 2010 óta negyvenöt új határátkelő nyílt
Magyarország 2010 óta 45 új határátkelőt nyitott meg az akkor meglévő 83 mellé, ezzel másfélszeresére nőtt a hazánkat a szomszédaival összekötő fizikai kapcsolatok száma – jelentette ki a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára kedden a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nagyhódoson, a település és a kárpátaljai Nagypalád közötti új magyar-ukrán határátkelő megnyitóján.
(tovább…)