Sepsiszentgyörgyön tart lakossági fórumot Lázár János - Külhoni Magyarok
általános Erdély Hírek

Sepsiszentgyörgyön tart lakossági fórumot Lázár János

A volt dohánygyár épületében tartja első erdélyi lakossági fórumát Lázár János, Magyarország építési és közlekedési minisztere december 3-án, szerdán.

Sepsiszentgyörgy ad otthont az első Erdélyben megszervezett Lázárinfónak – jelentette be Antal Árpád polgármester. A találkozót december 3-án, szerdán 17 órától tartják a város egykori dohánygyárának épületében.

A nyilvános eseményen Lázár János, Magyarország építési és közlekedési minisztere várja az érdeklődők kérdéseit, hozzászólásait és véleményét. A szervezők szerint a fórum célja, hogy közvetlen párbeszéd alakuljon ki a résztvevők és a vendég között, bármiről, ami a helyieket érinti.

A rendezvényre minden érdeklődőt várnak.

Forrás: Székelyhon

Kapcsolodó cikkek