Miénk a város! 2020 - Nyertes intézmények - Külhoni Magyarok
Hírek

Miénk a város! 2020 – Nyertes intézmények

Megvannak a 2020-as Miénk a város! online játékunk nyertesei! Összesen 113 intézmény – 62 erdélyi, 22 felvidéki, 22 vajdasági és 7 kárpátaljai – részesül 100 ezer Ft értékű Csodasarokban. Gratulálunk a nyerteseknek és minden résztvevőnek!

Nyertes intézmények

  1. Zöld Péter Általános Iskola, Madéfalva

Molnár Hanna

Szentes Viktória

  1. Sepsiszentgyörgyi Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy

Sala Bíborka Hanna

Turo-Csia Nándor

Sala Máté Bence

Vargha Zselyke

Luffy Rebeka

  1. Molnár Józsiás Általános Iskola, Kézdivásárhely

Szabó Panna Zsófia

Fésűs Zalán

  1. Mártonffi János Általános Iskola, Szentegyháza

Tókos Hunor

  1. Fogarasy Mihály Általános Iskola, Gyergyószentmiklós

Bende Erzsébet

Bakos Zala

Péter Dorottya

Bakos Noel

Portik–Gyurka Dalma

  1. Szervó Mihály Általános Iskola, Padé

Jenei Csenge

  1. Kádár Márton Általános Iskola, Mezőpanit

Barabási Koppány Zoltán

Barabási Vazul Levente

Barabási Bíborka

Bodó Álmos

Bodó Napsugár

Bende Debóra

Lukács Nimród

  1. Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda

Kovács Zselyke

Szabó –Mező Ágota

Szabó –Mező Botond

Szabó –Mező Fanni

Szabó –Mező Zselyke

Erőss Mátyás

  1. Harcói Normál Programú Óvoda, Harcó

Lukács Dániel Béla

  1. 6–os számú Napköziotthon, Marosvásárhely

Barabás Dávid

Demeter Hanna

  1. Tudor Vladimirescu Általános Iskola, Marosvásárhely

Pápai Csongor

Papai Hanna

  1. Vasile Lucaciu Általános Iskola, Szatmárnémeti

Gacs Dóra

  1. Kolozsvári Református Kollégium, Kolozsvár

Capusneanu Ábel

Fazakas Noémi

Fazakas Lehel

  1. Szacsvay Imre Általános Iskola, Nagyvárad

Ackerman Nikol

Gidiman Márk

  1. Jovan Jovanovic Zmaj Általános Iskola, Martonos

Holló Fanni

  1. Zajzoni Rab István Középiskola, Brassó

Remán Zippenfenig Botond

Remán Zippenfenig Sarolta

  1. Harasztkeréki Általános Iskola, Harasztkerék

Bereczki Alíz

  1. Bernády György Általános Iskola, Marosvásárhely

Preg László

Fábián Ingrid Renáta

Czintos Tímea

  1. Perbetei Magyar Tannyelvű Alapiskola, Perbete

Kovačič Tímea

  1. Stevan Sremac Általános Iskola, Zenta

Bata Ticián

Borsi Tamás

  1. Almágyi Alapiskola és Óvoda, Almágy

Varga Balázs Bendegúz

  1. Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy

Nyáguly Bulcsú

  1. P. Boros Fortunát Középiskola, Zetelaka

Dénes Réka

Karsai Zsófia Anna

Csáki Balázs

Lukács Szilvia

  1. Sigismund Toduta Zenei Főgimnázium, Kolozsvár

Nagy Ilka

Simon Mátyás

  1. Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Tornalja

Farkas Eszter

  1. Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Deák Vilmos

  1. Hófehérke Óvoda, Bóbita épület, Zente

Bilicki Norbert

  1. Bátyúi Középiskola, Bátyú

Szilvási Csaba

Tóth Gréta

  1. Székely Mózes Általános Iskola, Lövéte

Kelemen Ervin Márk

Kelemen Csilla  Mária

Márton Alíz

  1. Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva

Széll Réka Laura

Salistean Patrick

Kiss Dóra

  1. Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda

Borbáth Réka

Voloncs Hanna Vivien

Dornescu Henriett

  1. Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda, Diósförgepatony

Iváncsai Levente

Iváncsai Szabolcs

  1. Bolyai János Középiskola, Aknaszlatina

Kachmar Martin

  1. Vajdaszentiványi Általános Iskola, Vajdaszentivány

Galaczi István

Nagy Andrea Enikő

Demeter József

  1. Boldog Sarkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi

Balta Rita

  1. Százszorszép Óvoda, Kispiac

Tornai Áron

Hődör Lilla

  1. Kárász Karolina Általános Iskola, Horgos

Varbai Hanna

Faragó Maja

Bohata Bence

Bohata Luca

  1. Derceni Középiskola, Dercen

Országos Dominika

  1. Móra Ferenc Általános Iskola, Székelyudvarhely

Károly Dorottya

Kovács Tamás

Sántha Lajos András

  1. Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy

Pál Csenge Krisztina

  1. Idős Kovács Gyula Általános Iskola, Bácskossuthfalva

Balázs Boglárka

  1. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Szatmárnémeti

Juhász Ádám Lajos

Seletye Dominik

Papp Kristóf

Zagonyi Hanna Petra

  1. Diószegi Általános Iskola, Diószeg

Vonz Valentina Nóczi

Gellért Attila

  1. Kiss Ferenc Általános Iskola, Csíkmadaras

Kopacz László

  1. Mikes Kelemen Elméleti Gimnázium, Sepsiszentgyörgy

László Kincső Orsolya

  1. Jovan Jovanovic Zmaj Általános Iskola, Magyarkanizsa

Ördög Viktória

Darabán Dorina

Harmat Ádám

Harmat Réka

  1. Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr

Ficzus Dávid

  1. Petőfi Brigád Általános Iskola, Kúla

Vojcsena Patrícia

  1. Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Dunaszerdahely

Németh Zoltán

Gáspár Rita

  1. Mircea Eliade Általános Iskola, Szatmárnémeti

Ványi Iringó

Ványi Imola

  1. Általános Iskola, Tiszabökény

Márton József

  1. Roman Viktor Általános Iskola, Homoródszentpéter

Pál Ráhel

  1. Szent György Általános Iskola, Marosszentgyörgy

Varodi Dorottya Szófia

  1. Petőfi Sándor Általános Iskola, Zenta

Baráti Anett

  1. Petőfi Sándor Általános Iskola, Hajdújárás

Celva Ramóna

  1. Ungvári 10. Számú Dajka Gábor Magyar Tannyelvű Középiskola, Ungvár

Pónitz Áron

Názárovits Eleonóra

Gotko Elizabet

Roják Emília

  1. Bartók Béla Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Nagymegyer

Boros Dávid

Magyarics Csaba

Bozsenyík Viktória

  1. József Attila Általános Iskola, Csíkszereda

Bán Zorka

Herki Hanna

Bakó Boglárka

  1. Salamoni Gimnázium, Tiszasalamon

Hudák Zsófia

  1. Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda

Balázs Kristóf

Kacsó Eszter Réka

  1. Marosvásárhelyi Református Kollégium, Marosvásárhely

Király Krisztián

  1. Bambi Iskoláskor Előtti Intézmény, Pacsér

Fremond Ádám

  1. Szalárdi János Általános Iskola, Szalárd

Szabó Lóránd Márk

  1. Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság

Izsmán Lídia

  1. Kemény János Elméleti Líceum, Maroshévíz

Szvinyuk Zsanett

Deme Szabolcs Tamás

  1. Berde Mózes Unitárius Gimnázium, Székelykeresztúr

Nagy Nimród Attila

  1. Zsigárdi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Zsigárd

Lelkes Zalán

  1. Samu Mihály Általános Iskola, Óbecse

Tarján Dorka

  1. Ady Endre Általános Iskola, Kalotaszentkirály

Szőke–Okos–Rigó Kincső

Szőke–Okos–Rigó Csenge

  1. Széchenyi István Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Felsőszeli

Köböl Szilárd

  1. Ady Endre Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Párkány

Urbán Hunor

  1. Kókai Imre Általános Iskola, Temerin

Tadity Vikor

  1. Arany János Általános Iskola, Völgyes

Szurok Noel

  1. Dédai Általános Iskola, Déda

Iván Olívia

Lázár Jázmin

  1. János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

Papp Mátyás

Szilágyi Bea Dóra

  1. Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium, Kassa

Demeter Dorián

Ignáth Ferenc

  1. Gaál Mózes Általános Iskola, Barót

Győrfi Ákos

  1. Ady Endre Kísérleti Általános Iskola, Kishelyes

Kurnyák Zsófia

  1. Bálint Vilmos Általános Iskola, Csíkszenttamás

Bogyó Barbara

  1. Nasa Radost Iskoláskor Előtti Intézmény, Szabadka

Varga Noah

Margit Dalma

  1. Csallóközcsütörtöki Alapiskola, Csallóközcsütörtök

Pongrácz Natália

  1. Nagyváradi 16-os Számú Általános Iskola, Nagyvárad

Calapis Hanna

Tulka Hanna Dóra

  1. Alexandru Ioan Cuza Általános Iskola, Marosvásárhely

Nagy Rebeka

  1. Hám János Líceum, Szatmárnémeti

Doloczki Dániel

  1. Illyés Lajos Általános Iskola, Szováta

Szoboszlai Norbert

  1. Lilliput Óvoda, Orom

Túrú Zoé

  1. Csillagszem Napközi, Gyergyószentmiklós

Erdős Johanna

  1. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum, Marosvásárhely

Gyenge Klára

  1. Matei Corvin Technológiai Líceum, Vajdahunyad

Kiss Norbert

Kiss Dávid

  1. Csáki Lajos Általános Iskola, Topolya

Vetró Zsombor

  1. Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta

Tóth Eszter

  1. Kisudvarnoki Magyar Tannyelvű Alapiskola, Kisudvarnok

Marczell Zsófia Ágnes

  1. Zsitvabesenyői Alapiskola, Zsitvabesenyő

Iván Edvin

  1. Dacia Gimnázium, Marosvásárhely

Komáromi András

  1. Vágfarkasdi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda, Vágfarkasd

Erdélyi Anna

  1. Kisiratosi Páter Godó Mihály Általános Iskola, Kisiratos

Susán Dóra

  1. Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó

Pogány Zoya

  1. Miroslav Antity Általános Iskola, Palics

Torma Luca

  1. Benedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely

Lakatos Ágnes

Jakab Ágnes

  • Nyárádkarácsonyi 1-es Számú Gimnázium, Nyárádkarácsony

Pethő Dávid Hunor

  • Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti

Stier Kata

  • Cseh Károly Általános Iskola, Völgypart

Bender Zoé

  • Horváth János Elméleti Líceum, Margitta

Lakatos Panna

  • Tündérkert Magyar Nevelési Nyelvű Óvoda, Gúta

Elzer Bálint

  • Zelk Zoltán Általános Iskola, Érmihályfalva

Molnár Zsófia

  • Pongrác Lajos Alapiskola, Ipolyság

Križan Viktória

  • Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely

Bardocz Dávid

  • Brassói ’Diaconu Coresi’ 2-es számú Általános Iskola, Brassó

Jakab–Veres Csaba

  • Bihardiószegi 1-es Számú Általános Iskola, Bihardiószeg

Kovács Zsófia

  • Petőfi Sándor Általános Iskola, Óbecse

Napsugár Óvoda, Óbecse – támogatott intézmény: Petőfi Sándor Általános Iskola, Óbecse

Bartusz Áron

Hódi Zsófia

  • Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Alapiskola és Óvoda, Komárom

Karácsony Eszter

  • Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy

Szőke Hunor

  • Csernakeresztúri Elemi Iskola, Csernakeresztúr (Téglás Gábor Elméleti Líceum tagintézménye)

Júlia és Roli

Kapcsolodó cikkek

  • Karácsonyi koncert Ulmban

    Az Ulmi Magyar Kultúregyesület kórusa, a Kék Duna Kórus 2022. december 03-án 18.00 órakor Karácsonyi koncertet adott, amelynek a